Dom energooszczędny, Ryczywół

Kolejną realizacją jest parterowy dom z użytkowym poddaszem, który powstał na podstawie indywidualnego projektu. Cechą charakterystyczną budynku jest duża ilość przeszkleń na parterze, który w całości stanowi strefę dzienną. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń.

W strefie dziennej znajduje się salon z kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo na tym poziomie dostępne jest osobne pomieszczenie z przeznaczeniem na przechowywanie. Z kolei użytkowe poddasze składa się z trzech osobnych pokoi oraz dodatkowej łazienki. Prosta, energooszczędna bryła oraz dwuspadowy dach w kolorze antracytowym nadają budynkowi nowoczesnego wyglądu oraz pozwalają na bardzo efektywne wykorzystanie powierzchni całego domu.

Wybudowany: Lipiec 2018
Czas budowy: 12 tygodni
Powierzchnia: 100 m2

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności