Dom w Kropilkach, Elbląg

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o zwartej bryle to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Wejście ulokowane zostało w podcieniu, które stworzyło praktyczne zadaszenie. Nowoczesność budynku podkreślają narożne okno oraz portfenetry z eleganckimi balustradami z tafli hartowanego szkła. Dom posiada dwuspadowy dach, pokryty płaską dachówką w kolorze antracytowym.

Na strefę dzienną składa się wspólna przestrzeń salonu, jadalni i kuchni. W części wypoczynkowej zainstalowano kominek. Z salonu i jadalni znajduje się wyjście na taras, które powiększa część wypoczynkową domu i w naturalny sposób łączy wnętrze z ogrodem. Przy kuchni znajduje się funkcjonalna spiżarnia. Ponadto na parterze jest dodatkowy, osobny pokój który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla gości oraz łazienka. Przestrzeń pod schodami została zagospodarowana na pralnię. Wejście do kotłowni jest możliwe z wiatrołapu. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje, w tym jeden z obszerną garderobą oraz miejscem do pracy lub lokalizację toaletki. Dodatkowo na poddaszu dostępna jest łazienka.

Wybudowany: Październik 2018
Czas budowy: 12 tygodni
Powierzchnia: 160 m2

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności