Zbudujemy Twój lepszy dom Dom dopasowany
do Ciebie

Gotowe projekty i domy na indywidualne zamówienie Zamów indywidualny projekt lub wybierz gotowe rozwiązanie.

Indywidualne projekty domów

Masz wizję swojego wymarzonego domu? Szukasz indywidualnego projektu? Opowiedz nam o tym czego potrzebujesz, a my stworzymy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Razem z zespołem specjalistów zbudujemy dom Twoich marzeń.

Gotowe projekty domów

Poznaj nasze sprawdzone rozwiązania i wybierz jeden z nowoczesnych, energooszczędnych projektów domów jednorodzinnych. Oferujemy szeroki wachlarz gotowych projektów łączących w sobie funkcjonalność, jakość oraz korzystną cenę.

Wariant energetyczny Zdecyduj jaki ma być Twój dom.
Wybierz optymalny wariant energetyczny

Jednym z etapów projektowania budynku jest wyznaczenie jego klasy energetycznej. Proponowane przez nas warianty to zbiór rozwiązań zmniejszających energochłonność budynku i jednocześnie zwiększających komfort życia i użytkowania domu. Poznaj każdy z nich i wybierz rozwiązania idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Wariant energooszczędny

ENERGOOSZCZEDNY
 • Płyta fundamentowa Standard XPS [U=0,29 W/m2K]
 • Energooszczędna konstrukcja szkieletowa
 • Ściany zewnętrzne 24cm [U=0,15 W/m2K]
 • Okna Drutex Iglo Energy [U=0,8 W/m2K]
 • Drzwi zewnętrzne KMT 54 PLUS [U=1,3 W/m2K]
 • Wentylacja grawitacyjna (opcjonalnie wentylacja mechaniczna)

Wariant nisko-energetyczny

niskoenergetyczny
 • Płyta fundamentowa Energo XPS [U=0,16 W/m2k]
 • Energooszczędna konstrukcja szkieletowa
 • Ściany zewnętrzne 26cm [U=0,13W/m2K]
 • Okna Drutex Iglo Energy [U=0,8 W/m2K]
 • Drzwi zewnętrzne KMT PLUS 75 passive [U=0,75 W/m2K]
 • Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Wybierz system grzewczy Twojego domu!

Niezależnie od wybranego wariantu energetycznego czeka Cię jeszcze wybór systemu grzewczego Twojego przyszłego domu.

Stanowi on serce budynku i ma bezpośrednie przełożenie na komfort oraz koszty użytkowania Twojego domu. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze rozwiązania proponujemy jeden z poniższych wariantów:

 • Ogrzewanie elektryczne w postaci folii i mat grzewczych - sugerowane dla 2-3 osobowych rodzin 
 • Ogrzewanie elektryczne w postaci folii i mat grzewczych oraz instalacja fotowoltaiczna - sugerowane dla rodzin powyżej 3 osób
 • Grzewcza płyta fundamentowa + powietrzna pompa ciepła, bądź inny rodzaj źródła ciepła - sugerowane dla rodzin powyżej 3 osób
f4

Płyty fundamentowe

Płyta fundamentowa to nowoczesny fundament idealnie uzupełniający dom energooszczędny! Jej konstrukcja - wolna od mostków termicznych wpływa bezpośrednio na poprawę energooszczędności budynku i ogranicza straty ciepła do gruntu. Opcjonalnie może zostać wyposażona w niskotemperaturowy wodny system grzewczy, który będzie ogrzewał Twój dom, niczym ogromny piec kaflowy!

wood3

Konstrukcja ze specjalnego drewna

Drewno, stosowane do wykonania konstrukcji budynku przechodzi szereg procesów, które zapewniają stabilność elementów, wytrzymałość i odporność na ogień konstrukcji domu! Nasze drewno posiada certyfikat wytrzymałościowy C24, Certyfikat Europejski CE oraz Certyfikat S4S świadczący o gładkim wystruganiu powierzchni drewna.

dach

Markowe dachy BUDMAT

Blachodachówka z powłoką produkowaną przez największego producenta stali na świecie – Arcellor Mittal. Materiał najwyższej klasy objęty 30-letnią gwarancją.
 
 
 

sliderock

Najwyższej klasy materiały termoizolacyjne

Wypełnienie ścian stanowi wełna mineralna, która jest doskonałym izolatorem termicznym i akustycznym. To ona stanowi o termoizolacyjności przegród w Twoim domu. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie produkty najbardziej cenionych producentów o najwyższych współczynnikach przenikania ciepła.

sliderdrutex

Energooszczędne okna

Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność zapewniająca obniżone rachunki za ogrzewanie!   
 
 

Efektywna energetycznie bryła

Uzyskaj wysoki stopień efektywności energetycznej dzięki odpowiednio zaprojektowanej bryle budynku. Ogranicz straty ciepła, maksymalizując korzyści.

Odpowiednia orientacja

Nasi eksperci doradzą Ci w jaki sposób zaplanować ekspozycję okien w Twoim domu tak, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać promienie słońca.

Termiczny fundament

Zapomnij o tradycyjnych kaloryferach. Nasze nowoczesne, energooszczędne płyty fundamentowe zapewnią równomierne ciepło w całym domu.

Niskie straty ciepła

Ogrzewanie efektywne jak nigdy dotąd? Dzięki odpowiedniej izolacji ograniczysz straty ciepła i zaoszczędzisz na rachunkach za energię.

Niezawodna wentylacja

Dzięki mechanicznej wentylacji i właściwej izolacji nasze domy są wolne od wilgoci, grzybów i roztoczy. Postaw na zdrowy dom.

Nowoczesne źródła ciepła i energii

Zadbaj o zdrowie i środowisko naturalne wybierając ekologiczne źródła ogrzewania. Skorzystaj z fachowego wsparcia naszych ekspertów.

Postaw na niezawodność Dajemy Ci więcej, niż dom

 • Doświadczony zespół fachowców budujących Twój dom
 • Wsparcie ekspertów z branży, na każdym etapie budowy
 • Nadzór i profesjonalne doradztwo kierownika budowy
 • Konstrukcje budynku objętą 25-letnią gwarancją
 • Jasna i przejrzysta umowa
 • Szczegółowy zakres prac wraz z kosztorysem każdego z etapów
rodzina-2

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności