Już od 30 lat budujemy lepsze domy

Jesteś tutaj: ruvee O nas

Wiedza i doświadczenie

W branży budowlanej działamy od blisko 30 lat. W tym czasie zbudowaliśmy już ponad 150 domów jednorodzinnych dla naszych klientów. Specjalizujemy się w technologii nowoczesnych i energooszczędnych domów szkieletowych, które są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych.

Pierwszy dom szkieletowy wybudowaliśmy w 1989 roku. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie przy projektowaniu domów jednorodzinnych w kraju i za granicą. Rozwijamy naszą firmę realizując projekty dopasowane do wymogów klientów oraz stale rosnących standardów w branży budowlanej. Na przestrzeni lat stworzyliśmy zespół specjalistów: geodetów, urbanistów, architektów a także sprawdzonych dostawców i producentów, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów.

Nasze domy szkieletowe poza wysoką jakością wykonania charakteryzuje również dostosowanie do obowiązujących wymogów związanych z energooszczędnością. Oferujemy domy w dwóch wariantach energetycznych: energooszczędnym oraz nisko-energetycznym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obniżającym energochłonność budynku, jego użytkowanie jest nie tylko komfortowe, ale też zauważalnie tańsze.

Zaufaj nam a zaprojektujemy i wybudujemy dom spełniający potrzeby Twoje i Twoich najbliższych.

Opinie Klientów

Nie łatwo jest wybrać firmę w branży budowlanej. O typowych "budowlańcach" wiele się nasłuchałem. W przypadku firmy Ruvee sytuacja była z goła odmienna. Zaangażowanie, rzetelność, życzliwość. Po prostu profesjonalna firma. Gorąco polecam.

Maciej Wiśniewski

Pełen profesjonalizm! Od samego początku współpracy rzeczowe doradztwo w każdej istotnej kwestii od wyboru formy po dobór materiałów. Bardzo dobry kontakt z właścicielem jak i ekipami budowlanymi. Otwartość na wszelkie sugestie ze strony inwestora oraz dobór najbardziej optymalnych rozwiązań. Polecam!

Radek Krajniak

Wrocław

Profesjonalizm pod każdym względem, wszystko wykonane zgodnie z umową. Prace zostały wykonane w terminie. Naprawdę polecam!

Karolina Parji-Zborowska

Kompetentni, pomocni, elokwentni. Czułam się spokojna o budowę domu.

Dorota Głąb

Postaw na dom, który zapewni Ci maksymalny komfort cieplny zimą, a latem nie dopuści do przegrzania budynku. Wybierz dopasowany do swoich potrzeb wariant energetyczny i zapewnij komfortowe warunki sobie i swoim najbliższym.

Zbuduj dom taniej

Zaoszczędź nawet 10% kosztów budując nowoczesny i solidny dom w zaledwie 3 miesiące. Z nami to możliwe.

Płać mniej za utrzymanie domu

Obniż koszty zużycia energii o kilkadziesiąt procent eliminując straty ciepła w swoim domu. Zapewnij sobie komfort cieplny i oszczędzaj.

Chroń środowisko naturalne

Niższe zużycie energii oraz wykorzystanie materiałów i technologii przyjaznych środowisku pozwoli Ci nie tylko cieszyć się swoim domem ale także zadbać o otoczenie.

Postaw na jakość i komfort życia

Razem z nami stwórz komfortowe warunki dla siebie i swoich bliskich. Postaw na ciepły, bezpieczny i wygodny dom dla całej rodziny.

Zgodnie z przyjętymi przez Unię Europejską dyrektywami, począwszy od 2021 roku, wszystkie powstające na terenie wspólnoty budynki powinny charakteryzować się bardzo niskim zapotrzebowaniem na energię. Oznacza to, m.in. że konstrukcja budynku powinna uniemożliwiać straty cieplne i wraz z odpowiednią technologią grzewczą prowadzić do zminimalizowania zużycia energii.

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności