Budujemy lepsze domy dla Ciebie

Jesteś tutaj: ruvee Co wyróżnia domy ruvee?

Gwarancja stałej ceny

Stała cena przez cały okres trwania budowy oraz jasna i przejrzysta umowa.

Kompleksowa usługa

Opieka specjalistów na każdym etapie powstawania domu, od projektu po gotowy dom pod klucz. Fachowe wsparcie i doradztwo profesjonalistów.

Wysoka jakość i doświadczenie

Blisko 30 lat doświadczenia w budowaniu domów szkieletowych oraz zespół fachowców gotowych spełnić Twoje marzenia o nowym, lepszym domu.

Krótki czas budowy

Czas budowy wynoszący zaledwie trzy miesiące, od projektu po gotowy budynek.

25 lat gwarancji

Jakość i niezawodność potwierdzona 25 letnią gwarancją na Twój nowy dom. Bezpieczna i sprawdzona technologia, która posłuży Ci przez lata.

Warianty energetyczne domów

Niska energochłonność budynku i wysoki komfort użytkowania w ramach jednego z dwóch dostępnych wariantów: energooszczędnego oraz nisko-energetycznego.

Domy ruvee w liczbach

Przeciętny czas budowy domu szkieletowego to zaledwie trzy miesiące. To tyle, ile trwa jedna pora roku. Z nami Twój wymarzony dom jest na wyciągnięcie ręki.

Podczas budowy wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały oraz solidnych dostawców. Dbamy o wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, dlatego nasze domy są objęte aż 25 letnią gwarancją. Ściany domu nie pochłaniają ciepła utrzymując je we wnętrzu budynku. To dlatego ogrzanie domu jest takie proste i efektywne. Odpowiednio zaprojektowana bryła budynku, jego położenie oraz zastosowana technologia grzewcza sprzyjają wysokiej efektywności energetycznej domu. Oznacza to, obniżenie Twoich dotychczasowych rachunków za energię nawet o kilkadziesiąt procent.

0

zaawansowana technologia i szybka realizacja

0%

z nami unikniesz niepotrzebnych kosztów

0%

niższe rachunki dzięki energooszczędnym rozwiązaniom

Budujemy domy z myślą o Twojej przyszłości

Dom to inwestycja na wiele lat. Dlatego tak ważne jest, aby już na etapie budowy pomyśleć o tym co nas czeka za 5, 10, a nawet 30 lat. Konieczność dbania o środowisko naturalne, rosnące ceny energii i zmieniające się warunki życia, to wszystko wpływa na nasze potrzeby i oczekiwania. Domy szkieletowe ruvee to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, stawiają na pewne i sprawdzone rozwiązania.

Konstrukcja przegród budynku i użyte do ich budowy materiały pozwalają budynkowi oddychać. Odpowiednia izolacja ścian domu doskonale tłumi hałas z zewnątrz, pozwalając jego mieszkańcom cieszyć się spokojem i ciszą.

Doskonała izolacyjność termiczna domów ruvee sprzyja wykorzystaniu nowoczesnych i ekologicznych instalacji grzewczych. Budynki są przystosowane do zastosowania w nich pomp ciepła, rekuperatorów, kolektorów słonecznych i innych. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Klienci o naszych domach Poznaj historie ludzi, którzy wybrali lepsze domy ruvee

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności